Print

Medarbejdere hos XMedicus Systems ApS

Hos XMedicus Systems Aps sætter vi en ære i at ansætte de bedste folk. Vi er et tæt sammenknyttet team og samarbejdet skal helst fungere gnidningsløst. Vores elektroniske patient journal system kan ikke eksistere uden dedikerede medarbejdere hele vejen rundt om softwaren. I et mindre firma er der ikke plads til store egoer og rundsave på albuerne, vi sætter pris på dedikation, dygtighed og rettidig omhu.

På denne side kan du læse en kort præsentation af vore dygtige medarbejdere.



Image
Mikkel Kruse Johnsen
Direktør, Udvikler, Support
8883 6001
mikkel@xmedicus.com

Stifter og medejer af XMedicus Systems ApS.

Harald Madsen
Harald Madsen
Marketing, Support

harald@xmedicus.com

Medejer af XMedicus Systems ApS.

Image
Benjamin Aaen Jørgensen
Udvikler, Support
8883 6004
baj@xmedicus.com

Søren Petersen
Søren M. Petersen
Udvikler, Support
8883 6002
smp@xmedicus.com

Mads
Mads Kruse Johnsen
Udvikler

mads@xmedicus.com

Medejer af XMedicus Systems ApS.

Pelle Lønberg Carlsen
Pelle Lønberg Carlsen
Web- og App-udvikler

pelle@xmedicus.com

Kristian Skovlund Rasmussen
Kristian Skovlund Rasmussen
Udvikler

kristian@xmedicus.com

Jakob Sigvard
Jakob Sigvard
Udvikler

jsi@xmedicus.com

Marcus Dan Rasmussen
Marcus Dan Rasmussen
Webudvikler

marcus@xmedicus.com

Adam Birch
Adam Birch
Webudvikler

adam@xmedicus.com

Adam er webudvikler og laver XMedicus på Web.

Frederik Schibelfeldt
Frederik Schibelfeldt
Udvikler, Studiemedhjælper


XMedicus Systems ApS - Gladsaxevej 363, 2860 Søborg - tlf: 8883 6000 - e-mail: info@xmedicus.com